Понеділок , 20 Січень 2020Home » Країна » В столиці знайомитимуть із Тунелем кохання

В столиці знайомитимуть із Тунелем кохання

Проєкт АТ «Укрзалізниця» покликаний відкрити світу культуру та туризм України
У Києві, в колишній будівлі багажного відділення на центральному вокзалі, облаштовують інтерактивну виставку Ukraine WOW.
Серед інстальованих експонатів, які будуть у виставкому центрі – і відтворений Тунель кохання, що в Клевані Рівненського району.
Це проєкт АТ «Укрзалізниця», який покликаний відкрити культуру, туризм, національні символи, багатства України світові. Тут кожен охочий мандруватиме Україною, не виходячи з залізничного вокзалу. Виставка відкриється у виставкому просторі – колишній будівлі багажного відділення, що не експлуатувалася з 2000-их років.
Над створенням Ukraine WOW працює агенція Gres Todorchuk. Кураторами проєкту стали Ксенія Малих та Євгеній Стасіневич. Дизайн Ukraine WOW розробила агенція Banda, автори бренду України – Ukraine NOW. Мультимедійні інсталяції готує команда Photinus. Серед численних партнерів Ukraine WOW – Ukrainer, Depositphotos, «Книга-мандрівка. Україна», Expolight, музеї та приватні інституції, пишуть на сайті АТ «Укрзалізниця».
«Те, що в такий унікальний проект потрапив наш Тунель кохання дасть змогу привернути увагу ще більшої кількості українських та іноземних туристів до Рівненщини», – коментує в.о. голови Рівненської райдержадміністрації Сергій Подолін.
Інсталяція працюватиме на станції Київ-Пасажирський, виставковий простір «Будівля багажного відділення з рампою, корпус В» з 14 листопада до 29 грудня (понеділок вихідний), 11год до 2 год.
Вартість квитків 50 гривень. Для дітей до 12 років, пенсіонерів, учасників бойових дій — безкоштовно за наявності посвідчення.
Усі кошти від продажу квитків будуть спрямовані на соціальні проекти Укрзалізниці.

 

(6)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

В столиці знайомитимуть із Тунелем кохання Reviewed by on . Проєкт АТ «Укрзалізниця» покликаний відкрити світу культуру та туризм України У Києві, в колишній будівлі багажного відділення на центральному вокзалі, облаштов Проєкт АТ «Укрзалізниця» покликаний відкрити світу культуру та туризм України У Києві, в колишній будівлі багажного відділення на центральному вокзалі, облаштов Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.