Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Млинівщина » На Млинівщині з’явились дівчатка з нетрадиційними іменами

На Млинівщині з’явились дівчатка з нетрадиційними іменами

Смертність в районі перевищує народжуваність удвічі
У жовтні  на Млинівщині зареєстрували:
– 28 народжень;
– 59 смертей;
– 8 шлюбів;
– 3 розірвання шлюбу;
– 2 зміни імені;
– проставлено 5 відміток про розірвання шлюбу.
Найпоширенішими дитячими іменами за цей місяць стали Матвій, Сергій,Тимофій та Вероніка, нетрадиційними – Юстина та Каміла.
Послугами веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану громадян» через Млинівський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану скористалися 25 осіб.
За жовтень працівниками відділу було видано 8 свідоцтв про народження дитини безпосередньо в пологовому відділенні Млинівської центральної районної лікарні, прийнято 13 заяв від громадян для реєстрації місця проживання новонародженої дитини та 3 документи на проставлення апостиля.

(1111)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

На Млинівщині з’явились дівчатка з нетрадиційними іменами Reviewed by on . Смертність в районі перевищує народжуваність удвічі У жовтні  на Млинівщині зареєстрували: – 28 народжень; – 59 смертей; – 8 шлюбів; – 3 розірвання шлюбу; – 2 з Смертність в районі перевищує народжуваність удвічі У жовтні  на Млинівщині зареєстрували: – 28 народжень; – 59 смертей; – 8 шлюбів; – 3 розірвання шлюбу; – 2 з Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.