Четвер , 19 Вересень 2019Home » Млинівщина » Вчителі початкових класів НУШ готові до навчання першачків (фото)

Вчителі початкових класів НУШ готові до навчання першачків (фото)

Вчителі Млинівщини отримають свідоцтва 
У Млинівській ЗОШ №3 завершився регіональний тренінг з підвищення кваліфікації вчителів початкової школи. Тренінгові навчання тривали два тижні з 27 травня по 7 червня. На Млинівщину для підвищення фахового рівня вчителів завітала кандидат педагогічних наук, доцент Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ольга Юзик. Під час навчання освітяни мали гарну нагоду перейняти та обмінятись новими методиками навчальної програми.
В останній підсумковий день тренінгу журналістка Інформаційного порталу Млинова поспілкувалась із тренером та вчителями Нової української школи (далі – НУШ).

Тренер навчань Ольга Юзик зазначила:
«Наші заняття дають можливість впроваджувати нові методи роботи в НУШ. Група вчителів перших класів проходить тренінгові заняття, інтерактивні лекції та практичні заняття. Приємно відмітити, що навчання проходить 27 осіб, і кожен має бажання вдосконалюватись і розвиватися. Робота є плідною і результативною, і це завдяки матеріально-технічному забезпеченню навчального закладу та директору Сергію Яковцю. По завершенню навчання всі вчителі отримають свідоцтва, адже вчитель лише при наявності такого свідоцтва має можливість навчати дітей у НУШ», – зазначила тренер навчань Ольга Юзик.
Нова українська школа має бути, насамперед, приємною для навчання дітей, а також вона буде виховувати відповідальних, активних і підприємливих громадян.
Навчання завершені і про результат здобутих знань поділилась вчителька початкових класів Млинівської ЗОШ № 1 Світлана Губиш:
«Кожен з присутніх на навчаннях повністю віддається новим технологіям викладу навчального матеріалу для малят. Адже наші діти йдуть у ногу із сучасними технологіями, і ми вчителі маємо бути цікавими для них. Наш тренер Ольга Юзик на досить високому рівні проводить навчання, згуртовує нас навколо спільного виконання тих чи інших завдань, які згодом можна буде впроваджувати в освітньому процесі. Ці курси спрямовують нас у те русло, куди ми маємо рухатись. І, звичайно, принагідно хочу подякувати колегам, тренеру та гостинній Млинівській ЗОШ № 3».
Результат таких навчань – вищий професійний рівень вчителів, збільшення досвіду та наявність документу, який дозволить проводити навчання маленьких учнів НУШ.

(225)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вчителі початкових класів НУШ готові до навчання першачків (фото) Reviewed by on . Вчителі Млинівщини отримають свідоцтва  У Млинівській ЗОШ №3 завершився регіональний тренінг з підвищення кваліфікації вчителів початкової школи. Тренінгові нав Вчителі Млинівщини отримають свідоцтва  У Млинівській ЗОШ №3 завершився регіональний тренінг з підвищення кваліфікації вчителів початкової школи. Тренінгові нав Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.