Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Млинівщина » Великодні смаколики попрямували в зону ООС (фото)

Великодні смаколики попрямували в зону ООС (фото)

Волонтери повезли чергову волонтерську допомогу військовим на Схід
Сьогодні, 22 квітня, з Млинова на Схід відправилась чергова волонтерська допомога воїнам ООС. Вже стало гарною традицією перед Великоднем спільно з млинівчанами відправляти паски та смаколики воїнам. Про свої волонтерські плани з журналісткою Інформаційного порталу Млинова поділився голова Об’єднаної міжрайонної спілки ветеранів АТО в Рівненській області.

«Сьогодні ми з хлопцями вирушаємо до 130 розвідбатальйону у Сєвєродонецьк. Чому саме сюди веземо, бо тут служать наші земляки. Ми їх вислухали і все, що було в наших силах зібрали – це акумулятори, запчастини, інструменти, маскувальну сітку, продукти та, звісно, пасхальні смаколикі. Всю цю провізію і запчастини ми зібрали частково своїми силами, силами волонтерів Млинівщини та взагалі всіх людей, яким небайдужа доля наших військових. Для хлопців це важливо, саме вони захищають нашу землю від ворога. Ця волонтерська поїздка показує, що млинівчани разом з ними. А пасочки і домашні наїдки будуть їм своєрідним містком між їхньою домівкою і військовим сьогоденням», – розповів Юрій Кірись.

(189)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Великодні смаколики попрямували в зону ООС (фото) Reviewed by on . Волонтери повезли чергову волонтерську допомогу військовим на Схід Сьогодні, 22 квітня, з Млинова на Схід відправилась чергова волонтерська допомога воїнам ООС. Волонтери повезли чергову волонтерську допомогу військовим на Схід Сьогодні, 22 квітня, з Млинова на Схід відправилась чергова волонтерська допомога воїнам ООС. Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.