Верес перервав безпрограшну шестиматчеву серію матчів (фото)

Чергова гра рівнян у Млинові завершилася рахунком 0:1
Верес та вінницька Нива до звітного поєдинку підійшли як сусіди у турнірній таблиці – суперників розділяв усього один пункт. Черговий домашній матч на млинівському Колосі, який відбувся 6 жовтня, став шансом рівнян опинитися в трійці кращих. Підтримати улюблену команду прийшли близько 800 вболівальників.

Гравці Ниви ще з початку поєдинку розпочали активні та, навіть, агресивні атаки. Саме через це на старті матчу з гри через травму вийшов капітан Вересу Борис Орловський.
Перший тайм команди зіграли без забитих голів, проте суперник змінив ситуацію відразу на початку другого – гравець Шестаков потрапив м’ячем у ворота Вересу на 49 хв гри.

Шанс змінити цифри на табло були – арбітр призначив пенальті за гру рукою оборонця Ниви наприкінці зустрічі. Проте червоно-чорні цим шансом не скористалися. Тож матч завершився рахунком 0:1 на користь гостей.

«Сьогодні не було іскри в наших діях. Пристрасті. Я вже сказав це хлопцям. Сьогодні ми, на жаль, були порожніми. Не очікував, що після перерви ми так погано зіграємо. Чому так? Розбиратимемо гру, говоритимемо. В першому таймі ми мали ігрову перевагу, створювали моменти. В другому таймі – взагалі не контролювали гру», – прокоментував результати матчу тренер рівнян Олег Шандрук.

Члени НК «Верес» вважають, що програш – це вина нещасливого млинівського поля, оскільки з виїзних матчів рівняни повертаються з перемогами, а набрані там очки – втрачають в домашніх матчах.