Вівторок , 16 Жовтень 2018Home » Млинівщина » «Верес» залишився без двох гравців

«Верес» залишився без двох гравців

Один гравець звільнивсь, іншого звільнили
Народний Клуб«Верес» та футболіст Дмитро Заїкин вирішили достроково припинити співпрацю за згодою сторін. У цьому сезоні двадцятиоднорічний нападник виходив на поле у футболці Вересу в 8 матчах, у яких відіграв 293 хвилини. М’ячів не забивав.
Також керівництво клубу з ініціативи тренерського штабу футбольної команди Верес прийняло рішення достроково припинити дію контракту з півзахисником Антоном Котляром. Причиною такого рішення стало повторне порушення умов договору в частині дотримання спортивного режиму на базі команди. Зважаючи також на порушення обіцянок даних керівництву, команді та уболівальникам після інциденту за його участю, який мав місце два місяці тому, у Вересі не бачать можливості продовжувати співпрацю зі згаданим футболістом.В той же час спортивний департамент рівненського клубу продовжує пошуки можливого кадрового посилення команди.

 

 

(90)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

«Верес» залишився без двох гравців Reviewed by on . Один гравець звільнивсь, іншого звільнили Народний Клуб«Верес» та футболіст Дмитро Заїкин вирішили достроково припинити співпрацю за згодою сторін. У цьому сезо Один гравець звільнивсь, іншого звільнили Народний Клуб«Верес» та футболіст Дмитро Заїкин вирішили достроково припинити співпрацю за згодою сторін. У цьому сезо Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.