Home » Млинівщина » Верес здобув четверту перемогу поспіль (фото)

Верес здобув четверту перемогу поспіль (фото)

Рівняни розгромили футболістів з Ужгорода і готуються до наступної гри
Млинівський стадіон у суботу, 19 жовтня, вщент заполонили прихильники футболу. Цього дня в поєдинку зійшлися Народний клуб «Верес» та футбольний клуб «Ужгород».
Гра розпочалась, і глядачі не встигли оговтатись, як червоно-чорні уже на другій хвилині відкрили рахунок. Автором стартового голу став Юрій Соломка, який вчасно зорієнтувався, прийняв м’яч і кивком голови відправив його у ворота. Така майстерність гравців Вересу дещо вибила із колії ужгородчан. Вони зрозуміли, що потрібно мобілізувати всі свої сили. Але цього дня фортуна була більш схильна до рівнян. І вже на 9 хвилині Михайло Шестаков знову порадував вболівальників прицільним ударом по воротах суперника. Таким чином рахунок матчу став 2:0.

Футбольна гра була насичена небезпечними моментами, як і зі сторони Народного клубу, так і зі сторони гостей з Ужгорода.
В тому ж таймі, на 28 хвилині, футболісти Вересу знову забили м’яч гостям. Юрій Соломко скористався ситуацією, коли суперник розгублений, і влучив у ворота. Перший тайм завершився під гучні оплески вболівальників.

У перерві на глядачів чекав смачний подарунок від спонсора Народного клубу. Цілий кошик смачної продукції розіграли шляхом жеребкування. І його володарем став юний вболівальник.
Гра в другому таймі була насиченою, ужгородці кілька разів атакували ворота суперників. А ще команду Ужгорода рятував Михайло Готра. Після 45 хвилини рівняни помітно сповільнили темп гри, оскільки і так було зрозуміло, хто стане переможцем.

Таким чином, футболісти Вересу створили собі певну стратегію гри – активізуватись з перших хвилин поєдинку, забити декілька м’ячів, щоб суперника «обеззброїти» і йти до перемоги. Перемога над футбольним клубом «Ужгород» стала для червоно-чорних четвертою поспіль.
Наступний футбольний матч відбудеться уже в середу, 23 жовтня, на Млинівщині. І суперником рівнян буде «Оболонь-Бровар-2». Початок гри о 15 год.

(26)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Верес здобув четверту перемогу поспіль (фото) Reviewed by on . Рівняни розгромили футболістів з Ужгорода і готуються до наступної гри Млинівський стадіон у суботу, 19 жовтня, вщент заполонили прихильники футболу. Цього дня Рівняни розгромили футболістів з Ужгорода і готуються до наступної гри Млинівський стадіон у суботу, 19 жовтня, вщент заполонили прихильники футболу. Цього дня Rating: 0