Неділя , 15 Грудень 2019Home » Млинівщина » Вибір майбутньої професії – ціль старшокласника (фото)

Вибір майбутньої професії – ціль старшокласника (фото)

Бокіймівським старшокласникам провели профорієнтаційні роз’яснення
В Бокіймівській ЗОШ 21 січня з старшокласниками закладу працювала завідувач сектору активної підтримки безробітних Млинівської РФ ОЦЗ  Олена Саківець. Питання вибору професії актуальне і на часі для випускників 9 і 11 класів. Важливо не прогадати, оцінити усі «за» і «проти», професійно та грамотно підійти до остаточного рішення, ким саме бути у подальшому житті. Спеціаліст розповіла про те, що Державна служба зайнятості запустила платформу з професійної орієнтації та розвитку кар’єри, яка допомагає у виборі професії де кожен охочий може пройти тестування, яке допоможе людині визначити свої здібності, краще зрозуміти свої професійні інтереси й обрати професію. Зареєстрованому користувачу надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у дистанційному форматі без відвідування центру зайнятості та зробити власну профорієнтацію.

Але не кожен здатний розібратися з результатами тестів, узагальнити їх та зробити висновки. Саме тому Олена Валеріївна порадила учням, які виявили бажання скористатися можливостями платформи, спільно з батьками відвідати Млинівську філію ОЦЗ та отримати роз’яснення і рекомендації стосовно результатів тестування.

(71)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вибір майбутньої професії – ціль старшокласника (фото) Reviewed by on . Бокіймівським старшокласникам провели профорієнтаційні роз’яснення В Бокіймівській ЗОШ 21 січня з старшокласниками закладу працювала завідувач сектору активної Бокіймівським старшокласникам провели профорієнтаційні роз’яснення В Бокіймівській ЗОШ 21 січня з старшокласниками закладу працювала завідувач сектору активної Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.