Відомі жінки вітають зі святом військових Млинівщини

Мирного неба та миру в Україні – основна нитка вітань жіноцтва
Сьогодні, 6 грудня, в Україні відзначають День Збройних сил. Саме в цей день у 1991 році був прийнятий Закон «Про Збройні Сили України». А День Збройних Сил України був установлений постановою Верховної Ради України в 1993 році.
Журналістка Інформаційного порталу Млинова взяла на себе місію передати вітання від відомих жінок для військовослужбовців Млинівщини.

Акторка «VIP-Тернопіль» Таня Песик:
«Особисто від себе і всього жіноцтва хочу сказати: ми надзвичайно вдячні за вашу самовідданість і дотримання обов’язку справжнього чоловіка, який не нападає і не є загарбником, а боронить власну державу і сім’ю від людей, які посягнули на найцінніше –Україну. А у цей святковий день бажаю всім військовим міцного здоров’я, миру в країні та серці, щасливого повернення там хто на Сході та тихого сімейного затишку вдома».

Волонтерка, виконавиця авторських пісень Христина Панасюк:
«Найкращі наші військовослужбовці, вітаю вас з Днем Збройних сил України. Та, насамперед, хочу подякувати за наше мирне небо та сни. Завдяки вашій відвазі та професіоналізму ми можемо жити і радіти простим речам: сонцю, зимі та посмішкам наших дітей. Мої пісні такі, як «Присягу двічі не дають», «Ти змінила підбори на берці», «Я подарую тобі світ», «333» були написані в знак високої поваги до наших військових. Тож бажаю вам і нам перемоги, української перемоги над ворогом-загарбником. Дякую».

(96)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.