П’ятниця , 19 Липень 2019Home » Млинівщина » Випускники Млинівщини здаватимуть ЗНО з травня по липень

Випускники Млинівщини здаватимуть ЗНО з травня по липень

Міністерство освіти визначилось з періодом проведення зовнішнього незалежного оцінювання
Міністерство освіти і науки визначило, що зовнішнє незалежне оцінювання у 2019 році відбуватиметься з 20 травня до 12 липня. Про це йдеться в наказі №931 від 22 серпня, повідомили на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
Кожен учасник зможе скласти тести щонайбільше з чотирьох предметів.
Випускники шкіл обов’язково складатимуть ЗНО з трьох предметів, результати якого зарахують, як державну підсумкову атестацію. А саме з таких предметів:
– українська мова і література;
– математика або історія України (на вибір учасника);
– ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).
Окрім того, ЗНО з української мови і літератури, а також математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) (на вибір) складатимуть учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2019 року здобудуть повну загальну середню освіту.
Таким учасникам результати тестування зарахують як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.
За матеріалами: Рівненська ОДА

 

(32)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Випускники Млинівщини здаватимуть ЗНО з травня по липень Reviewed by on . Міністерство освіти визначилось з періодом проведення зовнішнього незалежного оцінювання Міністерство освіти і науки визначило, що зовнішнє незалежне оцінювання Міністерство освіти визначилось з періодом проведення зовнішнього незалежного оцінювання Міністерство освіти і науки визначило, що зовнішнє незалежне оцінювання Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.