П’ятниця , 19 Липень 2019Home » Млинівщина » Випускники ПТУ та коледжів здаватимуть ЗНО

Випускники ПТУ та коледжів здаватимуть ЗНО

Два предмети є обов’язковими для здачі студентами 
У 2019 році учні закладів професійної освіти та студенти коледжів, які отримуватимуть атестат про повну загальну середню освіту, складатимуть державну підсумкову атестацію в формі зовнішнього незалежного оцінювання з двох предметів, повідомляє Рівненська ОДА.
Так, першим буде тестування з української мови і літератури, а другим – на вибір математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття).
У Міністерстві освіти нагадали, що у 2019 році ЗНО проходитиме з 20 травня до 12 липня. Кожен зареєстрований учасник зможе скласти тест щонайбільше з 4 навчальних предметів з переліку: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.
Випускникам шкіл результати ЗНО з трьох предметів зараховуватимуться як оцінка за ДПА. Вони мають обов’язково скласти: українську мову і літературу; математику або історію України (на вибір); один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мова).
Результат тесту з іноземної мови зараховуватиметься як ДПА за виконання випускниками шкіл завдань:
– академічного рівня, якщо вони вивчали цю мову на рівні стандарту або академічному рівні;
– академічного та профільного рівнів, якщо вивчали мову на профільному рівні.

(41)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Випускники ПТУ та коледжів здаватимуть ЗНО Reviewed by on . Два предмети є обов’язковими для здачі студентами  У 2019 році учні закладів професійної освіти та студенти коледжів, які отримуватимуть атестат про повну загал Два предмети є обов’язковими для здачі студентами  У 2019 році учні закладів професійної освіти та студенти коледжів, які отримуватимуть атестат про повну загал Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.