П’ятниця , 19 Липень 2019Home » Млинівщина » Влада працює над планом розвитку громади

Влада працює над планом розвитку громади

На Млинівщині працює комісія на чолі з радником з питань місцевого самоврядування області
Триває підготовка проекту Стратегічного плану сталого розвитку Млинівської ОТГ до 2020 року – повідомляють у Млинівській селищній раді.
В рамках обговорення 24 вересня відбулася робоча зустріч за участю селищного голови Дмитра Левицького, заступника селищного голови Валерія Фехи та радника з питань регіонального розвитку Рівненського центру розвитку місцевого самоврядування Тараса Микитина. В ході зустрічі розглянуті напрацювання та пропозиції, отримані за результатами трьох засідань робочої групи з розробки Стратегічного плану сталого розвитку громади.

Матеріали узагальнені та упорядковані фахівцями Рівненського центру розвитку місцевого самоврядування. Базова версія проекту Стратегії, її ключові елементи місії, бачення та стратегічні цілі розвитку громади будуть представлені на четвертому, підсумковому засіданні робочої групи, та подані на розгляд чергової сесії селищної ради.

(33)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Влада працює над планом розвитку громади Reviewed by on . На Млинівщині працює комісія на чолі з радником з питань місцевого самоврядування області Триває підготовка проекту Стратегічного плану сталого розвитку Млинівс На Млинівщині працює комісія на чолі з радником з питань місцевого самоврядування області Триває підготовка проекту Стратегічного плану сталого розвитку Млинівс Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.