Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Млинівщина » Вогнеборці працювали в лікарні та технікумі (фото)

Вогнеборці працювали в лікарні та технікумі (фото)

Надзвичайники працюють над попередженням пожеж та інших нестандартних ситуацій
Рятувальники 6-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Млинів відповідно до план-графіку відпрацювання документів оперативного реагування 24 квітня провели практичне відпрацювання ДОР у Млинівській ЦРЛ та в Млинівському державному технолого-економічному коледжі.
Основну увагу рятувальники звертали на стан утримання інженерного обладнання, шляхів евакуації, наявності зовнішнього протипожежного водопостачання, наявності автоматичних систем пожежної сигналізації та пожежогасіння виконання заходів пожежної безпеки, наявність первинних засобів пожежогасіння. Разом з тим, у ході відпрацювання документів оперативного реагування відповідальним особам, обслуговуючому персоналу роз’яснили порядок дій на випадок виникнення пожежі чи виявленні вибухонебезпечних предметів.

Також перевірили джерела зовнішнього протипожежного водопостачання, зокрема пожежні гідранти, пожежні водойми які знаходяться поблизу території об’єкту. По закінченню рятувальники вручили обслуговуючому персоналу та відповідальним особам пам’ятки на протипожежну тематику.

(85)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вогнеборці працювали в лікарні та технікумі (фото) Reviewed by on . Надзвичайники працюють над попередженням пожеж та інших нестандартних ситуацій Рятувальники 6-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Млинів відповідно до п Надзвичайники працюють над попередженням пожеж та інших нестандартних ситуацій Рятувальники 6-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Млинів відповідно до п Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.