Вогнеборці застерегли учнів про небезпеку (фото)

Екскурсії в пожежній частині – крок до обізнаності дітей
До Млинівської 6-ї державної пожежно-рятувальної частини 10 січня завітали школярі Довгошиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вогнеборці розповіли дітям про основні небезпеки пов’язані із використанням вогню, можливими джерелами пожеж, нагадали правила безпеки. Але найбільшу цікавість в учнів викликали пожежно-рятувальне обладнання, спорядження та техніка.

Також рятувальники розповіли школярам про основні тактико-технічні характеристики пожежного озброєння: кількість витрат води при роботі з пожежними рукавами та стволами різного діаметру, час роботи чергового караулу в засобах індивідуального захисту в задимлених приміщеннях, та надали багато іншої корисної та цікавої інформації.

А ще фахівці ДСНС розповіли дітям як потрібно діяти у випадку виникнення надзвичайної ситуації та що робити для її запобігання. Особливу увагу співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій звернули на небезпеку знаходження невідомих предметів. Пояснили, що чіпати незнайомі металеві предмети небезпечно, оскільки вони можуть містити вибухові речовини. На згадку про подію хлопчики та дівчатка поспішали зробити фото із рятувальниками.
За матеріалами: ГУ ДСНС України у Рівненській області

(27)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.