П’ятниця , 19 Липень 2019Home » Млинівщина » Вогнеборці завітали в навчальний заклад (фото)

Вогнеборці завітали в навчальний заклад (фото)

День цивільного закладу відбувся у школі
Рятувальники 6-ї державної пожежно-рятувальної частини 16 травня провели День цивільного захисту в Млинівській ЗОШ №3. На заході співробітники Служби порятунку звернули особливу увагу учнів та викладачів на суворому дотриманні правил пожежної безпеки та охорони праці під час відпочинку у лісі, виявленні вибухонебезпечних предметів, проведенні заходів у виробничих майстернях навчального закладу. Також учні школи мали змогу відчути себе на мить справжніми рятувальниками, одягнувши окремі елементи бойового спорядження вогнеборців, та загасити умовну пожежу.
Вогнеборці завжди раді подібним зустрічам і постійно звертають увагу на те, що двері підрозділів ДСНС завжди відкриті для всіх бажаючих отримати знання, які колись зможуть зберегти життя. По завершенню навчання учням  вручили пам’ятки про заходи безпеки та плакати з основ безпеки життєдіяльності.

(62)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вогнеборці завітали в навчальний заклад (фото) Reviewed by on . День цивільного закладу відбувся у школі Рятувальники 6-ї державної пожежно-рятувальної частини 16 травня провели День цивільного захисту в Млинівській ЗОШ №3. День цивільного закладу відбувся у школі Рятувальники 6-ї державної пожежно-рятувальної частини 16 травня провели День цивільного захисту в Млинівській ЗОШ №3. Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.