Понеділок , 14 Жовтень 2019Home » Млинівщина » Вогонь загрожує екосистемі краю

Вогонь загрожує екосистемі краю

Рятувальники Млинівщини закликають мешканців району до обачного поводження з вогнем
Навесні разом зі зростанням температури повітря спостерігається також і підвищення показника кількості пожеж у природних екосистемах. Громадяни почали відвідувати ліси та спалювати сміття на присадибних ділянках, тим самим провокуючи виникнення загорянь на відкритій території.
Вогнеборці вже почали ліквідовувати численні пожежі трави, очерету, хвойної підстилки та сухостою.
Наближаються великодні вихідні, які за сприятливої погоди зазвичай супроводжуються масовим відвідуванням лісів та парків. Для того, щоб не перетворювати світле святе Воскресіння на трагедію, Служба порятунку закликає усіх суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі у природних екосистемах.

Перш за все, не слід розводити відкритий вогонь у лісовій зоні, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці. Пам’ятайте, що спалювання сухостою також може спричинити тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин а також неконтрольоване поширення вогню.
За матеріалами: Млинівський РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

(26)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вогонь загрожує екосистемі краю Reviewed by on . Рятувальники Млинівщини закликають мешканців району до обачного поводження з вогнем Навесні разом зі зростанням температури повітря спостерігається також і підв Рятувальники Млинівщини закликають мешканців району до обачного поводження з вогнем Навесні разом зі зростанням температури повітря спостерігається також і підв Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.