Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Область » Вперше представник України став Президентом політичної групи

Вперше представник України став Президентом політичної групи

Обласна чиновниця стала Президентом політичної групи «Європейська група консерваторів та реформаторів»
Заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко обрана Президентом політичної групи «Європейська група консерваторів та реформаторів».За її кандидатуру проголосували в Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи, членом якої вона є з 2008 року.
Вперше представник України став Президентом політичної групи «Європейська група консерваторів та реформаторів». Спочатку Світлана Богатирчук-Кривко працювала в Палаті місцевих влад, тепер представляє Палату регіонів і працює в комітеті з поточних справ.
Нагадаємо, нині триває 35-та сесія Конгресу. На порядку денному відбулися вибори президента Конгресу, віце-президентів, президентів політичних груп та керівництва комітетів.
«Політична група «Європейська група консерваторів та реформаторів» була створена у 2013 році і я від України є її фундатором. Постійно відчуваю підтримку колег, адже щоразу в порядку денному стоїть питання про ситуацію в Україні. Під час голосування за резолюції та рекомендації стосовно нашої країни, члени політичної групи одноголосно приймали рішення насамперед підтримувати Україну. Мені надзвичайно приємно очолити політичну групу», – зазначила Світлана Богатирчук-Кривко.
Новообрана Президент політичної групи наголосила, що об’єднання і надалі відстоюватиме європейські цінності та приділятиме значну увагу проблемним питанням усіх країн-членів.
За матеріалами: Рівненська ОДА

(50)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вперше представник України став Президентом політичної групи Reviewed by on . Обласна чиновниця стала Президентом політичної групи «Європейська група консерваторів та реформаторів» Заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Крив Обласна чиновниця стала Президентом політичної групи «Європейська група консерваторів та реформаторів» Заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Крив Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.