Як млинівчанам адаптуватись до зимового часу

Змінюючи ритм сну та вживаючи вітаміни – можна покращити самопочуття після переведення годинника
У ніч на неділю з 27 на 28 жовтня в українців з’явиться приємна можливість – поспати на годину довше. Однак темніти на вулиці стане раніше, тому період зміни часу медики вважають негативним для здоров’я.
Про це в коментарі журналісту Інформаційного порталу Млинова повідомила завідувач амбулаторії загальної практики-сімейної медицини села Малі Дорогостаї Наталія Поліщук:
«Перехід на інший час є стресом, а стрес – це активація соматичної нервової системи, яка посилює роботу серця, воно починає працювати більш напружено, тиск може при цьому підвищуватися, можуть бути також інші симптоми. Особливий вплив переходу на зимовий час,зазвичай, відчувають люди похилого віку. Які страждають хронічними захворюваннями, але здебільшого люди за тиждень – два пристосовуються до нового режиму. Декілька порад, які допоможуть швидше адаптуватися:
– за тиждень до переведення годинників потрібно почати лягати спати на 15 хвилин пізніше звичайного часу, змінюючи ритм сну. Загальна тривалість нічного відпочинку повинна становити 7-9 годин;
– восени імунітет ослаблений, тому варто включити в свій раціон більше овочів і фруктів, вітамінні комплекси (звичайно за рекомендацією лікаря);
– у сонячний день рекомендовано гуляти на вулиці хоча б 15 хвилин на день для поповнення запасів вітаміну D. Також корисними будуть прогулянки перед сном».
А взагалі будь-які годинникові катаклізми можна пережити, якщо перебувати в гарному настрої і з захопленням чекати приємних несподіванок від осені і зими.

(83)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.