Понеділок , 21 Жовтень 2019Home » Країна » Якими монетами не можна розрахуватися вже сьогодні

Якими монетами не можна розрахуватися вже сьогодні

Млинівчани можуть обміняти монети номіналом 1, 2 та 5 копійок у банках
Вчора, 1 жовтня, монети номіналами 1, 2 та 5 копійок перестали бути засобом платежу під час здійснення розрахунків готівкою.
Тож заклади торгівлі, громадського харчування, транспорт 01 жовтня не можуть приймати монети зазначених номіналів під час проведення готівкових розрахунків.
Також вони не мають права видавати решту монетами номіналами 1, 2 та 5 копійок, повідомляють у Національному банку України.
Торговельні мережі повинні до 18 жовтня здати залишки монет номіналами 1, 2 та 5 копійок до кас банків України для зарахування на рахунки.
А громадяни можуть безкоштовно та без обмежень обмінювати такі монети впродовж наступних 3 років – у банках або у НБУ: https://bit.ly/2n1alkI.

(56)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Якими монетами не можна розрахуватися вже сьогодні Reviewed by on . Млинівчани можуть обміняти монети номіналом 1, 2 та 5 копійок у банках Вчора, 1 жовтня, монети номіналами 1, 2 та 5 копійок перестали бути засобом платежу під ч Млинівчани можуть обміняти монети номіналом 1, 2 та 5 копійок у банках Вчора, 1 жовтня, монети номіналами 1, 2 та 5 копійок перестали бути засобом платежу під ч Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.