Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Млинівщина » Ярославицький ліцей приймав гостей з району

Ярославицький ліцей приймав гостей з району

Старшокласники ліцею дізнались про центр професійно-технічної освіти
У Ярославицькому ліцеї 7 лютого фахівці Млинівської РФ ОЗЦ провели інформаційних захід для учнів випускних класів.
Завідувач сектором активної підтримки безробітних Олена Саківець презентувала молоді можливості центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості та порадила помірковано та обдумано обирати професію. А помічником у цьому стане платформа профорієнтації та розвитку кар’єри ДСЗ.
Старшокласникам закладу провели інтернет-екскурс платформою та ознайомили з переліком діагностичних методик, які допоможуть дізнатися про свої розумові та аналітичні здібності, здатність до логічного мислення, стресостійкість, комунікативні й організаторські здібності. Кожен бажаючий може безкоштовно пройти тестування, а ось з його результатами Олена Саківець порадила звертатися до фахівців з профорієнтації Млинівської філії  Рівненського центру зайнятості

 

(70)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Ярославицький ліцей приймав гостей з району Reviewed by on . Старшокласники ліцею дізнались про центр професійно-технічної освіти У Ярославицькому ліцеї 7 лютого фахівці Млинівської РФ ОЗЦ провели інформаційних захід для Старшокласники ліцею дізнались про центр професійно-технічної освіти У Ярославицькому ліцеї 7 лютого фахівці Млинівської РФ ОЗЦ провели інформаційних захід для Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.