Понеділок , 14 Жовтень 2019Home » Країна » Юний гід-екскурсовод здобув срібло

Юний гід-екскурсовод здобув срібло

Історичну Млинівщину презентував учень на міжрегіональному конкурсі
В Скадовську, що на Херсонщині, з 11 по 15 червня проходив заключний етап міжрегіонального конкурсу з профорієнтації учнівської молоді «Туристичний ПрофіКемп», учасниками якого була молодь Закарпатської, Львівської, Рівненської та Херсонської областей.
Учасники конкурсу зібралися всі разом, щоб переконливо продемонструвати туристичну привабливість рідного краю, поділитися своїми знаннями про нього – а заодно й свою обізнаність у професіях туристично-рекреаційного комплексу.
Приємно зазначити, що до складу команди Рівненської області «Вільний вітер» увійшов Ігнацевич Юрій, вихованець Млинівського центру туризму, учень Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. Саме він, гід-екскурсовод команди, розповів про туристичні можливості рідного краю, історичне минуле Млинівщини.
З результатами виступу Юрій зайняв ІІ місце у номінації конкурсу «Кращий гід-екскурсовод», повідомляють у Млинівському центрі туризму.

(37)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Юний гід-екскурсовод здобув срібло Reviewed by on . Історичну Млинівщину презентував учень на міжрегіональному конкурсі В Скадовську, що на Херсонщині, з 11 по 15 червня проходив заключний етап міжрегіонального к Історичну Млинівщину презентував учень на міжрегіональному конкурсі В Скадовську, що на Херсонщині, з 11 по 15 червня проходив заключний етап міжрегіонального к Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.