Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Область » За місяць перевірок – 5 мільйонів гривень штрафів

За місяць перевірок – 5 мільйонів гривень штрафів

18 роботодавців поплатились за неналежне оформлення трудових відносин
У Рівненській області тривають активізовані заходи з детінізації трудових відносин. За їх результатами лише за місяць у 18 роботодавців виявили факти праці без належного оформлення трудових відносин 81 особи.
Загалом, починаючи з жовтня лише інспектори праці Управління Держпраці провели півсотні контрольних заходів щодо виявлення нелегальної зайнятості. Винесено 11 постанов про накладення фінансових санкцій за допущення о роботи без оформлення трудового договору. Загальна сума штрафу – майже 5 мільйонів гривень (по 30 мінімальних заробітних плат – 111 тисяч 690 гривень – за кожного не належно оформленого працівника).
У спільних заходах з детінізації трудових відносин беруть участь представники місцевих управлінь Держпраці, фіскальної служби, ПФУ, органи місцевого самоврядування, а також соціальні партнери – профспілкові організації та об’єднання роботодавців.
За матеріалами: Рівненська ОДА

(263)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

За місяць перевірок – 5 мільйонів гривень штрафів Reviewed by on . 18 роботодавців поплатились за неналежне оформлення трудових відносин У Рівненській області тривають активізовані заходи з детінізації трудових відносин. За їх 18 роботодавців поплатились за неналежне оформлення трудових відносин У Рівненській області тривають активізовані заходи з детінізації трудових відносин. За їх Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.