Неділя , 15 Грудень 2019Home » Млинівщина » За навчання у музичній та художній доведеться платити більше (фото)

За навчання у музичній та художній доведеться платити більше (фото)

На сесії вирішили питання батьківської плати та функціонування груп продовженого дня
У Млинівській селищній раді 26 червня відбулася чергова 32 сесія. На засіданні розглянули понад 100 питань. Голова громади традиційно привітав іменинників, а також головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр ПМСД» Василя Семенюка. Очільник «первинки» отримав грамоту та відзнаку Рівненської обласної ради за особистий внесок у розвиток охорони здоров’я Рівненщини.
Спершу депутати схвалили зміни до селищного бюджету на 2019 рік.
«На цій сесії ми плануємо прийняти кошти, які нам дає соцеконом, у розмірі 209 тис. грн. Кошти, які нам дає обласний бюджет – це субвенція 60 тис. на облаштування майданчика,130 тис. на проведення виборів; 863 тис. 37 грн на покращення якості освіти та 17 тис. грн на Нову українську школу», – доповіла начальниця фінансово-економічного управління селищної ради Людмила Гусак.

Одностайними обранці також були щодо питання функціонування груп подовженого дня у закладах загальної середньої освіти Млинівської селищної ради у 2019-2020 навчальному році.
«Ми маємо прийняти рішення про функціонування груп подовженого дня у тих навчальних закладах, де вони і були, а саме в: Млинівській ЗОШ №1, Млинівській ЗОШ № 3 та Малодорогостаївському ліцеї. Чому саме зараз по них приймаємо рішення? Бо люди, які працюють на групі подовженого дня, працюють по договору. І для того, щоб вони могли працювати на наступний навчальний рік – повинні прийняти рішення про їхнє функціонування», – пояснила очільниця управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тамара Доманська.

А ще посадовиця доповіла про хід виконання рішення Млинівської селищної ради від 14.07.2017 № 452 «Про затвердження порядку зарахування дітей до комунальних закладів «Млинівська музична школа» та «Млинівська художня школа» і погодження розміру батьківської плати за навчання дітей у цих закладах.
«За минулий навчальний рік у цих закладах не навчались діти із інших громад. Цього ж року такі бажаючі є. Відповідно ми будемо укладати угоду про співфінансування з громадами, у яких мешкають діти. За минулий рік ми отримали 308 тис. плати за навчання у комунальних закладах. У принципі всі нам сплатили, окрім Підгаєцької сільської ради, з 85 тис. вони сплатили лишень 15 тис. У 2018 році батьківська плата по музичній школі склала 99,5 тис. грн, а по художній – 74,5 тис грн, – зазначила Тамара Іванівна. – Щодо батьківської плати, то на сайті селищної ради було оприлюднено два проєкти рішення. У процесі обговорення ми зійшлись на першому, за яким батьки учнів художньої школи платитимуть 100 грн у місяць. У минулому році вона була 70. У музичній школі струнні, духові, ударні інструменти та бандура обійдуться у 100 грн, баян, акордеон – 120 грн, фортепіано, гітара – 160 грн. Також хочу сказати, що є пільги для дітей, якщо в закладі навчається більше однієї дитини. Безоплатно навчаються у комунальних закладах діти-інваліди, малозабезпечені та багатодітні, що підтверджують свій статус довідками». Пропозицію депутати підтримали. Як і рішення про виділення з бюджету селищної ради 10 тис. грн для сім’ї з Посникова. Нагадаємо, що в Польщі внаслідок ДТП загинули четверо мешканців Млинівщини. Сестра втратила брата, а тому звернулась за матеріальною підтримкою.


(124)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

За навчання у музичній та художній доведеться платити більше (фото) Reviewed by on . На сесії вирішили питання батьківської плати та функціонування груп продовженого дня У Млинівській селищній раді 26 червня відбулася чергова 32 сесія. На засіда На сесії вирішили питання батьківської плати та функціонування груп продовженого дня У Млинівській селищній раді 26 червня відбулася чергова 32 сесія. На засіда Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.