П’ятниця , 19 Липень 2019

Home » Млинівщина » Забили 2 голи, але перемогою – поступились (фото)

Забили 2 голи, але перемогою – поступились (фото)

Вже вдруге в Млинові Верес після активного старту віддає перемогу гостям
Вчорашній поєдинок на стадіоні в Млинові став передостанньою грою цього сезону в селищі. 15 травня противником Вересу була команда з Хмельницького «Поділля». Як і минулої гри, червоно-чорні розпочали матч активними атаками. Це допомогло забити 2 голи у ворота суперника ще до завершення 1-го тайму. Олег Маїк на 20 хвилині головою забив гол, тим самим відкривши рахунок. А вже на 39 хвилині – Ярослав Рафальський пробив головою і м’яч за високою дугою приземлився за спиною воротаря Поділля. Верес вирвався вперед з рахунком 2:0. Перший гол Вересу забив Володимир Гладкий, який вийшов тет-а-тет з воротарем рівнян вже на додаткових хвилинах. Рахунком 2:1 завершився 1 тайм.

У перерві головний тренер Поділля замінив голкіпера. І схоже це додало гостям впевненості. Вже за сім хвилин після поновлення гри хмельничани зрівняли рахунок. Класний удар метрів з тридцяти вдався Погорілому – 2:2.
Декілька хороших моментів було у Вереса вже ближче до завершення матчу, але жоден з них реалізувати не вдалося. Вирішальним для гри стало пенальті, призначене у ворота господарів та в справедливості якого сумнівалися фани. Після цього рахунок змінився на користь гостей і матч завершився рахунком 2:3. Верес не зміг обіграти Поділля на млинівському стадіоні, хоча попередній поєдинок команд у Хмельницькому завершився перемогою червоно-чорних.

«Перш за все, хочу вибачитися. Мені дійсно соромно за сьогоднішню гру. Я в роздягальні хлопцям казав – якщо гратимемо так далі, то програємо. Так і сталося. Тому хочу ще раз попросити пробачення у вболівальників. Футбол не вибачає неправильного відношення до своєї справи. Цей результат нас трохи опустив усіх разом. На жаль, ми в черговий раз програли на домашньому полі», – прокоментував головний тренер народного клубу Олег Шандрук.
Наступна гра в Млинові відбудеться 25 травня, а суперником рівнян буде команда «Черкащина-Академія».

(29)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Забили 2 голи, але перемогою – поступились (фото) Reviewed by on . Вже вдруге в Млинові Верес після активного старту віддає перемогу гостям Вчорашній поєдинок на стадіоні в Млинові став передостанньою грою цього сезону в селищі Вже вдруге в Млинові Верес після активного старту віддає перемогу гостям Вчорашній поєдинок на стадіоні в Млинові став передостанньою грою цього сезону в селищі Rating: