Субота , 18 Січень 2020Home » Млинівщина » Заборона лову риби у нерестовий період діє не для всіх

Заборона лову риби у нерестовий період діє не для всіх

Рибоохоронний патруль в період нересту виявив 254 порушення
Рівненський рибоохоронний патруль підбив підсумки рибоохоронної діяльності за нерестовий період 2019 року. Так, з квітня по червень працівниками патруля провели 14 природоохоронних рейдів. Заходи здійснювались спільно з громадськими інспекторами, працівниками поліції, екологічної інспекції та прикордонної служби.
Протягом 3 місяців патрульні викрили 254 порушення правил рибальства, з яких: 170 порушень любительського рибальства за ч. 3 ст. 85 КУпАП, 56 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП, одне – за ст. 88-1 КУпАП, пов’язаних із незаконним збутом водних біоресурсів та одне – за ст. 85-1 КУпАП під час торгівлі забороненими знаряддями лову. Також склали 26 актів виявлення безгосподарського майна, згідно яких вилучили 101 одиниць сіток.
В рамках рибоохоронних рейдів інспектори вилучили у порушників 70,5 кг водних біоресурсів та 52 одиниць заборонених знарядь лову. Затримали один транспортних засоби. За цей період склали та направили до судів 59 справ для притягнення порушників до адміністративної відповідальності

«За даний період на порушників накладено 29 563 грн штрафів. Сума збитків, завданих рибному господарству, склала 19 635 грн. Як показує статистика, заборона на вилов водних біоресурсів в нерестовий період не зупиняє недобросовісних рибалок і вони продовжують займатися браконьєрством, а кількість виявлених порушень навіть збільшилася у порівнянні з попередніми місяцями. В черговий раз закликаю громадян бути сумлінними, дотримуватися встановлених правил рибальства та не завдавати шкоди рибним запасам. В іншому випадку – покарання, у разі виявлення правопорушення, їм не уникнути», – повідомили у відомстві.
З метою попередження порушень у сфері рибоохоронного законодавства працівниками відомства активно ведеться масово-роз’яснювальна робота серед населення області. В управлінні рибоохорони функціонує цілодобова телефонна «гаряча лінія» (093) 263-39-32. Якщо ви стали свідком факту браконьєрства – прохання повідомити Рівненський рибоохоронний патруль за вказаним номером.
Нерестова заборона закінчилась, але деякі обмеження на лов водних біоресурсів залишаються. Зокрема, рибу можна ловити з берега або з човна, вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше п’яти на рибалку та спінінгом. Крім цього, добова норма вилову риби на одну людину не повинна перевищувати 3 кг, а раків – 30 шт.

 

(28)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Заборона лову риби у нерестовий період діє не для всіх Reviewed by on . Рибоохоронний патруль в період нересту виявив 254 порушення Рівненський рибоохоронний патруль підбив підсумки рибоохоронної діяльності за нерестовий період 2019 Рибоохоронний патруль в період нересту виявив 254 порушення Рівненський рибоохоронний патруль підбив підсумки рибоохоронної діяльності за нерестовий період 2019 Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.