Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Млинівщина » Збройні сили України поповнились 21 юнаком із Млинівщини (фото)

Збройні сили України поповнились 21 юнаком із Млинівщини (фото)

Військовий комісар, священик та рідні випроводжали юнаків в армію
Згідно з Указом Президента, з 1 квітня по 30 червня в усіх областях України відбувається набір на строкову військову службу.
Сьогодні, 24 квітня, для двадцяти однієї сім’ї Млинівщини особливий день, адже їхні сини пішли на службу в лави Збройних сил України. Урочисті проводи новобранців весняного призову відбулись на стройовому плацу Млинівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. На території зібрались призовники, рідні, кохані, керівництво центру та отець Тарас Варварук. Настоятель Свято-Михайлівського храму відслужив молебень, поблагословив, освятив кожного юнака, вручаючи нагрудний хрестик. А на завершення сказав слова-настанови:
«Скажу вам відверто – я в лавах Збройних сил не служив, але коли почались події на Сході нашої країни я не міг залишатись осторонь того, що там відбувається. В одній із найдовготриваліших поїздок у Піски я познайомився із ротним, йому було 22 роки. І що я хочу сказати – він так зумів поставити себе, що чужі його боялися і свої поважали. Ваша сьогоднішня місія надзвичайно важлива, адже коли Україна встає з колін Ви маєте підтримати імідж української армії. Бо важливо, коли у лавах служать мужні і відважні хлопці, які власним життям відстоюють кордони держави. І ще хочу вам сказати: там в окопах атеїстів нема. І вам моя порада – якнайчастіше звертайтеся до Бога, бо коли розум людський заслабкий, коли мало людських сил і не знаєте як чинити, то звертаєтьсь із щирим проханням до Бога, він завжди поруч і допомагає. Отже, бажаю вам бути справжніми воїнами української армії».

Наступним до призовників Млинівщини звернувся військовий комісар Олександр Артемюк, який закликав юнаків з гідністю нести звання військового, навчатись військовій справі та виправдати сподівання держави і рідних, які покладаються на них. Також побажав цінувати військову дружбу та не забувати близьких.
Журналістка Інформаційного порталу Млинова поцікавилась у мами призовника з яким настроєм сім’я зустріла звістку сина про службу.

«В сім’ї де є сини, мабуть, кожен розуміє, що він є захисником. Син в розмові, коли почались військові дії казав, що піде служити по контракту. Я ж наполягала, що спочатку піди служити на строкову службу, а там вирішиш чи хочеш ти своє життя пов’язати із військовим ремеслом. Як мама, звісно, хвилююсь, щоб в нього все склалося найкращим чином. Тому всім дітям, які сьогодні пішли служити, бажаю міцного здоров’я, натхнення і гідно нести службу в Збройних силах України, а батькам віри у своїх синів, адже вони в нас найкращі», – висловила занепокоєння мама призовника Марія Швайко.
Комісар спільно із 21 призовником відбули у Здовбицю в обласний збірний пункт.
(763)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Збройні сили України поповнились 21 юнаком із Млинівщини (фото) Reviewed by on . Військовий комісар, священик та рідні випроводжали юнаків в армію Згідно з Указом Президента, з 1 квітня по 30 червня в усіх областях України відбувається набір Військовий комісар, священик та рідні випроводжали юнаків в армію Згідно з Указом Президента, з 1 квітня по 30 червня в усіх областях України відбувається набір Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.