П’ятниця , 19 Липень 2019Home » Млинівщина » Земельне питання породило дискусію серед атовців

Земельне питання породило дискусію серед атовців

Земельні питання, пільги та статус спілки обговорювали ветерани АТО у Млинові
Об’єднана міжрайонна спілка ветеранів АТО в Рівненській області 30 вересня провела річні збори ветеранів-учасників АТО Млинівського району. На збори запрошувались голови громад та керівники установ.
В Центрі дозвілля зібрались близько 60 учасників АТО. Основне питання, яке гостро поставало – це виділення земельних ділянок на Млинівщині. На питання про землю голова Млинівської громади відповів:
«Хочу наголосити, що земельні наділи в громаді є. Але для того, щоб врегулювати питання її виділення ми спільно з вами повинні прийняти Положення, відповідно до якого буде регулюватись черговість виділення ділянок у відповідності до категорій. Вже місяць, як в цьому залі писали спільно Положення, чекали від вас пропозицій і сьогодні знову до мене претензії. То кажу: я чекаю на співпрацю з вами у всіх напрямках, але Ви повинні обрати представників від спілки, які будуть лобіювати ваші ж інтереси в громаді. І мене цікавить: тут зібрались учасники АТО з району, а де інші голови громад і голови сільських рад, щоб відповідати на поставлені питання».
Ця тема для демобілізованих захисників є болюча, тому і породила дискусію, яка тривала більше години, але компромісу так і не віднайшли.
Були питання і до головного лікаря Млинівської лікарні Віктора Ковальова. Один із колишніх воїнів поцікавився, чому коли він влітку був в реанімації, то платив за ліки, коли держава гарантує безкоштовну медицину. На що головний лікар пообіцяв розібратись в ситуації, що виникла.
Районний військовий комісар Олександр Артемюк закликав з розумінням віднестись до військових зборів, які проводить військкомат. І відгукуватись коли виникає потреба.

Емоційне обговорення в залі для читачів Інформаційного порталу Млинова пізніше прокоментув голова спілки Юрій Кірись:
«Спілка перейменована в червні цього року, бо ми плануємо розширити її за межами району і в неї будуть входити ветерани АТО з Радивилова, Дубна та Демидівки, оскільки допомогу надаємо всім, хто звертається. На даний час фінансово підтримуємо нашого побратима і члена спілки Петра Хваса, який потребує оперативного втручання. Всього в нас офіційно зареєстрованих 48 атовців з Млинівщини. Ці збори ми організували з метою обговорення наболілих питань, які постають у хлопців і залучення тих, хто ще не перебуває в спілці. Збори були бурхливі, бо всі кого запрошували не прийшли – це голови громад, окрім очільника Млинівської. Вони були безрезультативні, оскільки єдності в обговоренні в нас не було. Я надіюсь на більш конструктивний діалог при наступній зустрічі ветеранів АТО і влади».
Наступні збори заплановані через дві неділі. Голова спілки наголосив, що до наступної зустрічі він ретельно підготується.

(221)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Земельне питання породило дискусію серед атовців Reviewed by on . Земельні питання, пільги та статус спілки обговорювали ветерани АТО у Млинові Об’єднана міжрайонна спілка ветеранів АТО в Рівненській області 30 вересня провела Земельні питання, пільги та статус спілки обговорювали ветерани АТО у Млинові Об’єднана міжрайонна спілка ветеранів АТО в Рівненській області 30 вересня провела Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.