Неділя , 23 Лютий 2020Home » Млинівщина » Землю добровільно повернули громаді

Землю добровільно повернули громаді

Прокуратура відсудила земельну ділянку вартістю понад 190 тисяч гривень
На постійному контролі прокуратури області перебуває питання законності передачі у власність і користування фізичним та юридичним особам земель державної та комунальної власності.
Так, Дубенською місцевою прокуратурою пред’явлено до суду позов про визнання незаконним та скасування рішення Підлозцівської сільської ради, визнання недійсним договору та повернення земельної ділянки площею 3,24 га, вартістю 193 тис. грн.
Підставою для внесення позовної заяви стало те, що органом місцевого самоврядування усупереч вимогам ч. 3 ст. 1283 Цивільного кодексу України, передано вищевказану земельну ділянку одному з суб’єктів господарювання за договором охорони спадкового майна.
Разом з тим, чинним законодавством встановлено, що охорона спадкового майна триває до закінчення строку, встановленого для прийняття спадщини, або набрання законної сили рішенням суду про визнання спадщини від умерлою.
У той же час, зазначена земельна ділянка на підставі рішення суду визнана від умерлою спадщиною, що не враховано сторонами при укладенні спірного договору.
Господарським судом Рівненської області 09.01.2020 року провадження у справі закрито, у зв’язку з добровільним поверненням земельної ділянки територіальній громаді села, повідомляють в прес-службі прокуратури Рівненської області.
Фото ілюстративне

(168)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Землю добровільно повернули громаді Reviewed by on . Прокуратура відсудила земельну ділянку вартістю понад 190 тисяч гривень На постійному контролі прокуратури області перебуває питання законності передачі у власн Прокуратура відсудила земельну ділянку вартістю понад 190 тисяч гривень На постійному контролі прокуратури області перебуває питання законності передачі у власн Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.