Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Млинівщина » Життя чоловіка врятував досвідчений поліцейський

Життя чоловіка врятував досвідчений поліцейський

На Демидівщині під час ремонтних робіт у газовика стався напад
Завдяки миттєвій реакції старшого сержанта поліції Леоніда Подерні та вчасно наданій ним першій домедичній допомозі вдалося врятувати життя 49-річному жителю Демидівського району.
Сьогодні, 19 квітня, під час виконання ремонтних робіт газового устаткування у приміщенні виборчої дільниці в селі Глибока Долина в одного із працівників газового господарства стався епілептичний напад.
Помічник чергового ІТТ № 1 ГУНП в Рівненській області Леонід Подерня, який нині забезпечує правопорядок у приміщенні виборчої дільниці, зреагував, як і на службі оперативно – одразу надав кваліфіковану допомогу. Адже старший сержант поліції 22 роки працює в органах внутрішніх справ, із яких половину – в ізоляторі тимчасового тримання. Як каже поліцейський, довелося не раз стикатися із подібними ситуаціями, тому знає, як правильно діяти під час нападу епілепсії.
До медиків 49-річний чоловік не звертався – він повернувся до роботи.
За матеріалами: Відділ комунікації поліції Рівненської області

(199)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Життя чоловіка врятував досвідчений поліцейський Reviewed by on . На Демидівщині під час ремонтних робіт у газовика стався напад Завдяки миттєвій реакції старшого сержанта поліції Леоніда Подерні та вчасно наданій ним першій д На Демидівщині під час ремонтних робіт у газовика стався напад Завдяки миттєвій реакції старшого сержанта поліції Леоніда Подерні та вчасно наданій ним першій д Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.