Вівторок , 18 Червень 2019Home » Млинівщина » Зимові морози не зашкодили об’єднатись у виконанні колядок (фото)

Зимові морози не зашкодили об’єднатись у виконанні колядок (фото)

В Млинівський громаді відбулась спільна коляда
На Млинівщині вже стало гарною традицією святкувати зимові свята разом. Так, 8 січня селищна рада провела Різдвяні зустрічі. Під вечір центральна площа Млинова стала наповнюватись гостями та мешканцями селища. Присутніх з Різдвяними святами привітав очільник громади Дмитро Левицький та побажав всім миру, любові та сімейного затишку. Згодом вітальну естафету перехопив народний обранець Олександр Дехтярчук, який передав дитячому хору Свято-Покровського храму гроші на поїздку до зоопарку. Відповідно настоятель храму висловив слова вдячності за добрі діяння народного депутата. Також співзасновниці благодійного фонду «Майбутнє» Олександра Левицька та Наталія Пруднікова висловили слова вдячності всім добродіям, які долучились до гарних справ на День святого Миколая та в знак шани нагородили грамотами фонду.

Згодом млинівчан віншували учні Млинівської ЗОШ № 3, колективи центру дозвілля та музичної школи. Гарним завершенням зустрічі було спільне виконання колядки, але одним піснеспівом неможливо висловити емоційно піднесений настрій мешканців. Тому за ініціативи Дмитра Левицького знову згуртувалися виконуючі обов’язки старост, працівники громади та млинівчани для виконання ще однієї колядки.

 

(67)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Зимові морози не зашкодили об’єднатись у виконанні колядок (фото) Reviewed by on . В Млинівський громаді відбулась спільна коляда На Млинівщині вже стало гарною традицією святкувати зимові свята разом. Так, 8 січня селищна рада провела Різдвян В Млинівський громаді відбулась спільна коляда На Млинівщині вже стало гарною традицією святкувати зимові свята разом. Так, 8 січня селищна рада провела Різдвян Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.