Понеділок , 6 Квітень 2020



Home » Млинівщина » Зловмисники активно крадуть електрообладнання

Зловмисники активно крадуть електрообладнання

Збитків зазнали в ПрАТ «Рівнеобленерго» на 650 тисяч гривень
На Рівненщині в 2019 році зафіксували 172 фактів пошкодження та крадіжок електрообладнання. Зловмисники завдали шкоди ПрАТ «Рівнеобленерго» на понад 650 тисяч гривень. Окрім крадіжок енергообладнання, найчастіше його пошкодження відбуваються внаслідок дорожньо-транспортних пригод (99 випадків) та несанкціонованої вирубки лісу (48 випадків).
Варто зауважити, що за заявами Товариства відкриваються кримінальні провадження, встановлюються винні та відшкодовуються завдані збитки. Поліції та енергетикам минулоріч вдалося встановити особи порушників та стягнути кошти у 75% випадків завдання збитків, що свідчить про доволі ефективну роботу правоохоронців та працівників ПрАТ «Рівнеобленерго» та неуникність покарання – відповідальність за скоєне рано чи пізно настане.
Нагадуємо, розкрадання та розукомплектовування енергообладання призводить до аварійних знеструмлень будинків, вулиць, а подекуди і цілих населених пунктів, включно з соціальними об’єктами. Тому у протидії таким провопорушенням зацікавлені не лише енергетики, а й населення. Прохання до споживачів електричної енергії: в жодному разі не приховувати інформацію від правоохоронців стосовно незаконних дій злочинців. Спільні дії з попередження крадіжок – запорука якісного та безпечного електропостачання! Адже, крадіжки електрообладнання – це не лише знеструмлення споживачів, збитки для компанії, а й загроза життю людей, які наражають себе та оточуючих на небезпеку ураження електричним струмом!
Про факти крадіжок та пошкодження майна ПрАТ «Рівнеобленерго» повідомляйте за номерами телефонів (0362) 694-298, 694-479, (067) 620-44-11, (050) 490-44-11, (093) 320-44-11, за адресою:  м. Рівне, вул. Князя Володимира, 71 або в район електричних мереж за місцем прожив

(74)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Зловмисники активно крадуть електрообладнання Reviewed by on . Збитків зазнали в ПрАТ «Рівнеобленерго» на 650 тисяч гривень На Рівненщині в 2019 році зафіксували 172 фактів пошкодження та крадіжок електрообладнання. Зловмис Збитків зазнали в ПрАТ «Рівнеобленерго» на 650 тисяч гривень На Рівненщині в 2019 році зафіксували 172 фактів пошкодження та крадіжок електрообладнання. Зловмис Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.