Вівторок , 18 Червень 2019Home » Млинівщина » Змінили прізвище – подайте вірно декларацію

Змінили прізвище – подайте вірно декларацію

Що потрібно знати особам, котрі подають декларацію і змінили прізвище
ГУ ДФС у Рівненській області повідомляє, що при заповненні декларації про майновий стан та доходи у рядку 3 вказуються прізвище, ім’я, по батькові платника податку (згідно з даними паспортного документа). У разі якщо протягом звітного періоду, за який здійснюється декларування, або у наступному за ним році платник податку змінив прізвище (ім’я, по батькові), у рядку 3 слід зазначити спочатку нове прізвище (ім’я, по батькові), а в дужках – попереднє прізвище (ім’я, по батькові).
Реєстраційний номер облікової картки платника податків зазначається відповідно до даних Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. Для фізичних осіб, які мають відмітку в паспорті про наявність у них права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта, зазначаються серія та номер паспорта.
ГУ ДФС у Рівненській області нагадує громадянам, котрі у 2018 році отримали доходи, з яких не було сплачено податки, варто подбати про подання річної податкової декларації.
Заповнити і подати декларацію можна до 1 травня в податковій інспекції за місцем реєстрації.

(25)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Змінили прізвище – подайте вірно декларацію Reviewed by on . Що потрібно знати особам, котрі подають декларацію і змінили прізвище ГУ ДФС у Рівненській області повідомляє, що при заповненні декларації про майновий стан та Що потрібно знати особам, котрі подають декларацію і змінили прізвище ГУ ДФС у Рівненській області повідомляє, що при заповненні декларації про майновий стан та Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.