В регіоні планують створювати громадські пасовища

В Україні запущений процес оформлення громадських пасовищ

Нещодавно відбулася селекторна нарада Мінекономрозвитку України під головуванням заступника Міністра – Тараса Висоцького, з питань створення громадських пасовищ на земельних ділянках державної власності за межами населених пунктів.
Громадське пасовище – це земельна ділянка, що в більшості випадків знаходиться на землях запасу або резервного фонду за межами населених пунктів, і як правило, використовуються мешканцями територіальних громад для випасання власної худоби.
Одним із варіантів вирішення зазначеної проблеми є передача земельних ділянок, які використовуються або можуть бути використані для створення громадських пасовищ із земель державної власності в комунальну.
На сьогодні по всій Україні запущено процес оформлення таких громадських пасовищ. Саме зараз органи місцевого самоврядування мають можливість зарезервувати земельні ділянки під пасовище законним способом і ніколи в майбутньому не мати проблем із забезпеченням площ землі сільськогосподарського призначення для мешканців, що здійснюють випас худоби. Це в свою чергу дасть можливість зупинити спад поголів’я ВРХ та розвивати молочне скотарство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *