Багатодітна родина потребує підтримки краян (фото)

Сім’я на Млинівщині залишилась без даху над головою та засобів до існування
Багатодітна родина Гузовських зі селі Уїздці, що на Млинівщині, жила розміреним життям. Ніщо не віщувало лиха. Але руйнівна стихія вогню в ніч на 14 червня захопила будинок, прибудову та транспортний засіб.
Як писав Інформаційний портал Млинова, рятувальники в приватному господарстві приборкували вогонь до самого ранку. Багатодітній сім’ї чудом вдалось врятуватись. Але родина залишилась без даху над головою, речей першої необхідності та засобів для існування. Станом на сьогодні, 15 червня, односельчани та небайдужі краяни прийшли допомогти. Розчищають згарище та вивозять обгорілі рештки будинку.

Журналістка Інформаційного порталу Млинова поспілкувалась із в. о старости Уїздецького старостинського округу Анатолієм Троцюком. Ось що розповів посадовець: «Така сумна звістка про пожежу в сім’ї Петра та Галини Гузовських сколихнула наше село в неділю вранці. Мешканці старостинського округу відгукнулись та згуртувались, і кожен як може допомагає багатодітній родині. Сільська рада та громада в межах своїх повноважень допоможуть односельцям, але на відбудову нового житла потрібно чимало коштів. Тому сьогодні хочу звернутись до всіх небайдужих краян: допоможіть гарній сім’ї відновити своє житло та повернутись до звичного життя. Дякую всім, кому небайдужа доля багатодітної родини».

Сім’я Гузовських зі села Уїздці в пожежі втратила документи. Всі охочі можуть надати підтримку, зателефонувавши мамі, Галині Гузовській (066 102 52 96) та перерахувавши кошти на рахунок брата Галини Миколи Баласа 5168 7573 3272 3248.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *