На ринку «Млинівський» не всі дотримуються карантинних заходів

Краян закликають не нехтувати  протиепідемічними заходами на місцевому ринку
На виконання протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації від 13.06.2020 №10 при КМУ, територіальним управлінням Держпродспоживслужби 23.06.2020 року провели обстеження ринку «Млинівський» селища Млинів на предмет дотримання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 06.06.2020 №34 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів з торгівлі на ринках на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVІD-19)». 
За результатом інспектування 23 червня встановили недотримання відвідувачами та продавцями вимог щодо перебування на території ринку лише за наявності респіратора або захисної маски, так щоб були покриті ніс та рот. Не достатньо звертається увага на дотримання соціальної дистанції 1.5 метра, регулярному миттю і обробці спиртовмісними антисептиками рук.
Торгівля на ринку здійснюється підприємцями з сусідніх районів та областей, де епідемічна ситуація по захворюваності на  СОVІD-19 є нестійкою.
З метою запобігання поширення коронавірусної хвороби  на території Млинівського району рекомендуємо відвідувачам ринку «Млинівський» свідомо відноситись до дотримання тимчасових рекомендацій.  

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *