У 37 закладах торгівлі виявленні порушення карантинних вимог (фото)

На Млинівщині при перевірці яток та магазинів виявили недотримання карантинних обмежень
З метою посилення державного нагляду на території Млинівського району за дотриманням тимчасових вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України на період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVІD-19), територіальним управлінням Держпродспоживслужби поводяться рейдові комплексні перевірки торгівельних закладів, закладів громадського харчування, перукарень тощо, що здійснюють свою діяльність на території району.
На Млинівщині 24 червня здійснили рейди-огляди 2 комісійні групи в складі інспекторів Держпродспоживслужби та Національної поліції в 37 закладах.
За результатами інспектування встановили, що відвідувачі не дотримуються маскового та дезінфекційного режимів, соціальної дистанції 1.5 метра. Працівниками закладів порушується обов’язковий температурний скринінг перед початком робочої зміни, режим вологого прибирання та дезінфекції приміщень.
Недотримання вимог чинного законодавства України веде до вжиття заходів адміністративного впливу-накладання штрафних санкцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *