Слідчі Млинівщини отримали нагороди в області

На Рівненщині слідчих привітали з професійним святом
Працівників слідчих підрозділів ГУНП в Рівненській області 1 липня привітали з професійним святом керівництво обласного управління та колеги.
Як зазначив керівник поліції області Валерій Самчук, від результатів діяльності слідства залежить результат роботи правоохоронних органів, а від професіоналізму та моральних якостей слідчого – доля людини, її віра у справедливість та непорушність законів.
До своїх підлеглих звернувся і заступник начальника ГУНП в Рівненській області – начальник слідчого управління Олександр Панасюк, який додав, що найвищою оцінкою діяльності слідчого була, є і буде довіра та щира вдячність громадян: «Будьте завжди міцними духом і справжнім прикладом справедливості, честі, цілеспрямованості, мужності і відваги».
За сумлінне виконання службового обов’язку, високі особисті досягнення в службовій діяльності та професійні здобутки, вагомий внесок у справу боротьби зі злочинністю та з нагоди професійного свята 36 слідчих отримали нагороди та відзнаки від МВС, Національної поліції, Рівненської обласної ради, облдержадміністрації та ГУНП в Рівненській області. Зокрема, цінний подарунок – годинник, отримала заступниця начальника слідчого відділення Млинівського відділення поліції , майор поліції Юлія Мартинова.
А Почесні грамоти отримали:
– заступник начальника Млинівського відділення поліції – начальник слідчого відділення капітан поліції Тарас Гутюк;
– слідча Млинівського ВП старший лейтенант поліції Анжеліка Матвійчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *