Мешканці сусідніх областей навчались в Млинові

Професію рибовод здобули охочі слухачі
За 7 місяців навчання за професією «Рибовод (кваліфікований робітник)» на базі Млинівського навчального відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості безробітні Рівненщини, Львівщини та Волині здобули потужний арсенал знань, який застосовуватимуть в подальшій роботі.
Сьогодні державну кваліфікаційну атестацію слухачів, що за карантинних обмежень відбулася в онлайн режимі, оцінювали в.о. директора РЦПТО ДСЗ Людмила Абрамова, спеціаліст відділу професійного навчання Волинського ОЦЗ Оксана Косанюк, викладач РЦПТО Маргарита Жуковськата заввідділення Анатолій Смалько. Засобами мобільного зв’язку відбулися спілкування із групою, аналіз відповідей слухачів, а також оцінка їхніх кваліфікаційних робіт. Завідувач Млинівського відділення Анатолій Смалько відзначає і волинянина Сергія Янюка:
«Слухач має власний став і давно займається рибництвом. У досвідченого рибовода була мета – здобути якомога більше теоретичних знань, адже практичний досвід він має чималий». Важливо, що професійне навчання дало новий поштовх у роботі підприємливого господаря, відкрило нові аспекти ефективного розведення, утримання та догляду за рибою, а отже – і нові джерела прибутку.
Свій власний досвід рибоводи закріпили на діючих рибогосподарствах під час виробничої практики. Там же планують і працювати: Михайло Макаровець (Рівненський район) та Микола Музичка (м. Броди) – на ПП «Саган», Олександр Немоловський з Рівного, Юрій Томчук – у ПП Круковський Ю.В. та Сергій Янюк – у ПП Омельчук А.В.(Горохівський район, Волинь).
Світлина від Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *