На підприємця Млинова склали адмінпротокол

Держпродспоживслужба Млинівщини перевірила 53 заклади торгівлі
Спеціалісти Млинівського районного управління Держпродспоживслужби, щодня здійснюють моніторингові обстеження, як дотримуються протиепідемічних вимог суб’єкти господарювання, які впроваджують свою діяльність у період карантину.
Протягом тижня провели 53 моніторингові перевірки об’єктів продовольчої торгівлі, торгівлі непродовольчою групою товарів, об’єкти громадського харчування. У ході рейдових перевірок встановлювалися порушення вимог протиепідемічного режиму на об’єктах нагляду. За наслідками перевірки на одного підприємця Млинов склали адмінпротокол.
Крім того, спеціалісти Держпродспоживслужби долучаються до моніторингових перевірок пунктів тестування в навчальних закладах району  напередодні кожної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Так, нещодавно спеціалісти перевірили заклади освіти, де відбувалося тестування з історії України. За результатами проведених перевірок, порушень вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України № 24 від 21.05.2020 року не виявлено, заклади були готові до проведення зазначених сесій ЗНО на безпечному та належному рівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *