Млинівський краєзнавчий музей чекає оновлення

Млинівська громада отримала співфінансування на проєкт
У Млинівській ОТГ 16 липня відбулася робоча зустріч із представниками громадської організації «Агенція розвитку сталого міста». Вона стосувалась реалізації проєкту «Мистецька вулична резиденція Ходкевичів в Млинові».
Млинівська селищна рада отримала перемогу в щорічному конкурсі власних ініціатив, який проводився в Рівненській області. Проєкт «Мистецька вулична резиденція Ходкевичів в Млинові», став одним із 25 проєктів розвитку територіальних громад Рівненщини, які отримали співфінансування з обласного бюджету.
Проєкт спрямований на підвищення туристичної привабливості садиби Ходкевичів (Млинівського краєзнавчого музею) шляхом організації вуличної мистецької резиденції для проведення різноманітних культурних та туристичних заходів біля садиби.
Загальний бюджет проєкту – 204 300 грн, з них 48490 грн –співфінансування Млинівської селищної ради. В рамках проекту передбачено благоустрій території Млинівського краєзнавчого музею (встановлення лавок, смітників, освітлення), закупівля сучасного технічного обладнання (апаратури), встановлення інформаційних стендів, візуальних та інформаційних матеріалів та ін.
Під час зустрічі розділили організаційні функції, визначили заходи, які необхідно провести для становлення та відкриття резиденції.
Весь інвентар та обладнання, закуплені в рамках цього проєкту, будуть передані в користування Млинівського краєзнавчого музею.
За матеріалами: Млинівська селищна рада

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *