На Млинівщині інспектори відвідали 39 суб’єктів господарювання

В Острожці фахівці управління Держпраці виявили порушення
Комплексна превенція та моніторинг, які здійснюють фахівці Управління Держпраці у Рівненській області, охоплює усі райони краю. Завідувач сектору з питань державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю Управління Маргарита Захарчук та головні державні інспектори сектору Олександр Біловол та Юрій Савчук побували в смт Млинів та селі Острожець. Інспектори відвідали 39 суб’єктів господарювання в сферах торгівлі, послуг та громадського харчування
Під час спілкування фахівці Управління Держпраці роз’яснили роботодавцям та працівникам переваги офіційного працевлаштування, вимоги з безпеки та гігієни праці, важливість виконання протиепідемічних заходів. Водночас, фахівці Управління здійснили моніторинг дотримання відповідних вимог.
На жаль, не в усіх закладах торгівлі та громадського харчування чітко дотримуються протиепідемічних вимог. Такі порушення інспектори виявили у деяких суб’єктів господарювання села Острожець. Фахівці наголосили роботодавцям і працівникам на обов’язковості дотримання вимог безпеки та протидії розповсюдженню COVID-19.
Про порушення протиепідемічних вимог, відповідно до процедури взаємодії, буде інформовано територіальний орган Держпродспоживслужби для подальшого реагування.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *