3,5 мільйони гривень надійде на Млинівщину

Об’єкт у Борбині профінансують за кошти ДФРР
На Рівненщині внесли зміни до переліку об’єктів, що фінансуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Тепер кошти отримають 16 об’єктів. Серед них – будівництво та реконструкція спортивних споруд, шкіл, дитячих садків, бібліотек. Їх погодила обласна Комісія з відбору інвестиційних проектів та програм.
Участь у заході взяли заступники голови ОДА Ігор Тимошенко та Людмила Шатковська, перший заступник голови облради Сергій Свисталюк, представники Асоціації «Об’єднані територіальні громади Рівненщини» та регіонального відділення Асоціації міст України.
«Головна причина таких змін викликана  необхідністю здачі об’єктів Національної програми Президента України «Велике будівництво», що знаходяться на завершальній стадії будівництва. Було розглянуте та прийняте рішення не розпорошувати кошти, а спрямувати їх на ті проєкти, які можна здати в експлуатацію вже цього року», – наголосив Ігор Тимошенко.
Також потреба змін до переліку об’єктів зумовлена й тим, що відкоригована проєктна документація в зв’язку з приведенням її до діючих будівельних норм та стандартів.
До переліку об’єктів, що будуватимуться за кошти ДФРР, включили й додаткові – Навчально-виховний комплекс по вул. Шкільній, 11, в с. Борбин Млинівського району. Сума коштів на даний об’єкт становить 3 500,000 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *