В «червоній зоні» знаходяться Млинівський район

На брифінгу в ОДА говорили про COVID-19, «червоні зони» та варіанти початку навчального року
20 липня у Рівненській ОДА відбувся традиційний онлайн брифінг.
Перший заступник голови ОДА Сергій Подолін і головний державний санітарний лікар Рівненщини, керівник обласного лабораторного центру Роман Сафонов відповіли на запитання, які наразі хвилюють жителів області. Модерував захід начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Олександр Поліщук.
Основні меседжі брифінгу:
– Поширеність в регіоні COVID-19 залишається значною, проте більше двох тижнів маємо позитивну динаміку. Із послабленням карантину нового сплеску хвороби не відбулося. Відсоток виявлення випадків інфікування складає 10,8-10,9, при допустимій нормі менше 11%.
– Складною на COVID-19 залишається ситуація у Рівненському та Костопільському районах і Дубно. В «червоній зоні» знаходяться також Березнівський, Здолбунівський та Млинівський райони, міста Рівне та Вараш.
– Є три варіанти початку навчального року 2020/2021: низький рівень захворюваності – освітній процес у звичайному режимі; середній рівень – освітній процес у змішаному вигляді, поєднання дистанційного навчання із відвідуванням шкіл з дотриманням заходів безпеки (дистанція, масковий режим, дезінфекція приміщень); високий рівень захворюваності – виключно дистанційне навчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *