Стихія пошкодила будинки та знеструмила 30 населених пуктів

В РДА спецслужби району зустрілись та об’єднали зусилля для подолання вчорашньої негоди
Вчорашня негода наробила лиха в 30 населених пунктів району. Рясні зливи та сильний вітер призвели до пошкодження 10 ліній електропередач, повалені дерева перекрили рух на автодорозі, пошкоджено будівлі житлових будинків.
В. о. голови Млинівської райдержадміністрації Олександр Кучер провів оперативну нараду з відповідними службами щодо подолання наслідків стихії на Млинівщині.
Під час наради Михайло Пунька, в.о. начальника Млинівського РЕМу зазначив:
«Негодою пошкоджено 10 ліній електропередач в 29 населених пунктах району. РЕМом було сформовано 6 оперативних бригад для відновлення електропостачання. Станом на вечір, 29 липня полагоджено 6 ліній, а на ранок – ще дві. Відтак, в 26 населених пунктах району вже відновлено електропостачання. Усі ремонтні роботи плануємо завершити сьогодні, до вечора».
Поривами вітру повалено дерева на проїжджу частину автодороги Рівне-Демидівка, що перешкоджало руху на даній ділянці.
«Млинівськими рятувальниками, за активної підтримки місцевих жителів, вже за кілька годин було усунуто всі перешкоди по проїзду, – каже Сергій Демидюк, начальник Млинівського районний сектор ГУ ДСНС. – Стихія зачепила населені пункти південної та західної частини Млинівського району, пошкодила 10 житлових будинків у селах Топілля, Підлозці, Торговиця, Хорупань, Війниця, Бокійма та дах будинку культури в с. Підолозці. Рятувальники надають усю можливу допомогу».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *