На Млинівщині ДНЗ ясла-садок готовий приймати малечу

Залав’єцький ДНЗ ясла-садок «Казка» готовий до роботи, але чекає рішення комісії
З метою запобігання поширенню неправдивої інформації щодо Залав’єцького ДНЗ ясла-садок «Казка», Острожецька сільська рада офіційно повідомляє, що заклад повністю готовий приймати своїх вихованців: підібраний персонал, сформовані групи дітей, всі приміщення забезпечені усіма необхідними устаткуваннями, меблями, засобами.
Дитячий садок розрахований на дві групи, кожна з яких забезпечена санвузлом, буфетною, спальнею та ігровою кімнатою, а ще має запасний вихід. Дитячі групи забезпечені кварцевими лампами, які призначені для санітарно-протиепідемічної обробки приміщень.
У садочку також наявні: харчоблок, пральня, кладова для овочів, кладова для сухих продуктів, кабінет медсестри і завідувача. Поряд із будівлею садочка облаштували 2 дитячі майданчики з різноманітними гойдалками, пісочницями та гірками.
На сьогоднішній день в дитсадку створені усі умови, щоб він відкрив двері для своїх вихованців.
Проте, щоб Залав’єцький ДНЗ ясла-садок «Казка» запрацював потрібне рішення Рівненської обласної комісії з ТЕБ та НС про те, що в нашому районі сприятлива епідеміологічна ситуація, що надасть можливість розпочати роботу дошкільних навчальних закладів у нашій громаді.
Маємо надію на те, що отримаємо дозвіл на відкриття ДНЗ і наші дітки навчатимуться та розвиватимуться в колективі. Адже, дошкільна освіта є першою сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом, на якому будується вся система освіти.
За матеріалами: Острожецька громада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *