Юнак з Ісландії ділиться досвідом гри в шахи (фото)

Колишній млинівчанин провів майстер-клас із гри в шахи
На базі Млинівської ЗОШ № 3 31 липня відбулася зустріч любителів гри в шахи з Михайлом Кравчуком – млинівчанином, що проживає в Ісландії, та на даний час входить до складу ісландської дитячої збірної з шахів. Шахіст провів майстер-клас, поділився досвідом та розкрив професійні секрети популярної гри.
Михайло Кравчук почав займатися шахами з 5 років з чеською гросмейстеркою Лєною Пташековою. Першу медаль здобув у 6 років.

У складі ісландської дитячої збірної із шахів побував у Данії, Швеції, на Фарейських островах, об’їздив всі міста Ісландії. Має близько 70 медалей і відзнак за перемоги у шахах.
Грав декілька разів в Ісландії на великих шахових турнірах «Рек’явік open», куди традиційно з’їжджаються шахісти зі всього світу. Був учасником зустрічей з всесвітньовідомими Гарі Каспаровим, Борисом Спаським, Магнусом Кальценом. Особисто знайомий із українськими шахістками: міжнародним майстром, заслуженим майстром спорту України Інною Гапоненко та триразовою чемпіонкою України, срібним призером І Всевітніх інтелектуальних ігор 2008 року Тетяною Василевич.
За матеріалами: Спортивні новини Млинівської ОТГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *