В області викрили незаконний збут пестицидів

Група осіб на території Рівненщини виготовляла, фасувала та продавала фальсифіковану продукцію пестицидів
За процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури, у рамках кримінального провадження за ч.3 ст.229 КК України (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару, вчинені організованою групою та завдали матеріальної шкоди в особливо великому розмірі), слідчими Рівненського відділу поліції ГУНП в області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Рівненській області 31 липня провели 14 санкціонованих обшуків на території міста Рівне.
За їх результатами викрили та припинили діяльність з виготовлення, фасування та продажу фальсифікованої продукції пестицидів.
Правоохоронці вилучили фальсифіковану продукцію, підроблені сертифікати якості на продукцію, хімічні речовини невідомого походження, приладдя для фасування та електронні носії інформації, банківські карти, які використовувалися у злочинній діяльності. Доказову базу поповнили також вилучені документи, чорнові записи, грошові кошти, ймовірно одержані внаслідок протиправної діяльності.
Сума збитків встановлюється. На даний час проводяться необхідні слідчі дії з метою встановлення організаторів та інших осіб, причетних до протиправної діяльності, з метою притягнення до передбаченої законом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *