У Млинові склали протокол на особу, що продавала рибу

В області інспектори рибоохоронного патруля зафіксували 17 порушень законодавства
У період з 22 по 30 липня державні інспектори Рівненського рибоохоронного патруля зафіксували 17 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Так, склали один протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження водних біоресурсів) та 14 протоколів – за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства). Офорили 2 акти виявлення та вилучення безхазяйного майна, згідно якого вилучили 6 одениць заборонених знарядь лову, водні біоресурси у живому вигляді випущені у водойми.
Також наклали штраф на суму 765 грн. Одну адміністративну справу передали до судів для притягнення винних осіб до відповідальності.
Для прикладу, 27 липня державні інспектори під час перевірки інформації, яка надійшла від небайдужих громадян, у смт Млинів поблизу торгового центру виявили порушника, який збував рибу загальною масою 2 кг, а саме: плітка. При перевірці продавець не мав документів, які б підтверджували законність придбання водних біоресурсів та сертифікату якості. На особу склали протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *