На Млинівщині відкривається сезон полювання на пернату дичину

Мисливці чекають на відкриття сезону полювання на водоплавну пернату дичину
Сьогодні, 8 серпня о 16 год на Рівненщині в мисливських угіддях більшості користувачів розпочинається сезон полювання на водоплавну пернату дичину. Полювати дозволено у суботу та неділю у світлу пору доби.
Для участі у полювання всі мисливці повинні мати при собі відповідне посвідчення, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, відстрільну картку, дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю, а також документи на собак мисливських порід, якщо вони братимуть участь у полюванні.
З метою контролю за дотриманням чинного природоохоронного законодавства в сфері мисливства, лісові масиви області та водні об’єкти посилено патрулюватимуть рейдові групи з числа працівників державної лісової охорони, районних мисливствознавців, працівників мисливських угідь, а також правоохоронців, громадських мисливських інспекторів і представників громадськості.
Нагадуємо, що за порушення природоохоронного законодавства в сфері мисливства передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Зокрема розмір штрафів коливається в розмірі від 6 до 60 неоподатковуваних мінімумів, відшкодування за незаконно добуту дичину становить від 2 тис до 4 тис грн.
За матеріалами: Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *