На Млинівщині ще одна зупинка стала окрасою села (фото)

Мешканці села проявили ініціативу і «перевтілили» зупинку громадського транспорту
На Млинівщині вже стає гарним прикладом і своєрідним челенджем упорядковувати та розписувати зупинки громадського транспорту. З громади в громаду мешканці населених пунктів за власної ініціативи ремонтують, а вже згодом розмальовують зупинки. Так і в Острожецькій громаді, в селі Уїздці. Зупинка розташована в центрі села, охайна та похмура. А тому двоє мешканців села звернулися до в.о. старости Уїздецького округу, щоб він підтримав ініціативу перевтілити її. Тому що барвиста споруда стане окрасою вулиці. Звичайно, що такі починання мають підтримку зі сторони громади.
«До мене звернулися двоє хлопців: Богдан Кудрик та Микола Момотюк. Вони  запропонували полагодити зупинку і гарно її розмалювати. Я підтримав їхні починання. Але, окрім ініціативи, робочих рук і бажання, потрібна була фінансова підтримка. Ми її отримали від СГ ТзОВ «ІДНА» Володимира Голуба, громади, мешканців села. Зупинка дійсно стала гарна і мальовнича, але коли хлопці були на завершальному етапі ремонту – вони побачили ще деякі недоліки і вирішили переробити. Маю надію, що найближчим часом ми зможемо Вам  показати «перевтілення» ще однієї зупинки», – розповів Анатолій Троцюк.
А як прийшли юнаки до такої думки – журналістка Інформаційного порталу Млинова запитала в одного з ініціаторів.
«Ми мали бажання щось зробити гарне для села. От і вирішили, що потрібно відремонтувати зупинку і розмалювати. Захотілось кольору, барвів, щоб було гарно. І малюнок має бути українським. Коли завершували роботи, побачили недоліки, але і їх переробимо», – зазначив Богдан Кудрик.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *